biuro@pavkon.pl tel. kom. 668 377 838

O nas

Warszawa, późne styczniowe popołudnie 2008 roku. Co może wyniknąć, gdy „po godzinach” spotkają się ze sobą: doradca podatkowy i przedsiębiorca?. Zazwyczaj…


Nie wiemy, co dzieje się "zazwyczaj" i szczerze mówiąc nie ma to dla nas większego znaczenia. W naszym wypadku owocem takiego spotkania było Biuro Rachunkowe. Dobre Biuro Księgowe, funkcjonujące w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsługiwani jako Klienci.


Firma, która zagwarantuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw, w tym pełną księgowość, doradztwo podatkowe i kadrowo-płacowe.


Od początku wiedzieliśmy, że nasz zespół muszą tworzyć ludzie rzetelni, ale przede wszystkim doświadczeni. VAT? Podatki? Kontrole? To kwestie często bardzo poważne i skomplikowane, dlatego prowadzenie dokumentacji powierzyliśmy księgowej z 20-letnim stażem.


Tak z połączenia naszej wizji, pasji i doświadczenia powstało Biuro Rachunkowe „Pavkon”.


Ze względu na możliwość osobistego i szybkiego kontaktu z Klientem, głównym obszarem naszej działalności jest: Warszawa, Anin, Wawer, Falenica, Wesoła, Józefów, Gocław, Grochów, Praga Południe, Saska Kępa, Rembertów i jej okolice.


Jesteśmy skuteczni i odpowiedzialni, dlatego przedsiębiorcy ufają nam i polecają nasze usługi swoim kontrahentom. Nasze biuro księgowe posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu mogą być Państwo pewni naszego zaangażowania w pracę jak i bezpieczeństwa Państwa finansów.


Biuro rachunkowe Anin, Biuro rachunkowe Wawer, Biuro rachunkowe Falenica, Biuro rachunkowe Wesoła, Biuro rachunkowe Józefów, Biuro rachunkowe Warszawa, Biuro rachunkowe Gocław, Biuro rachunkowe Grochów, Biuro rachunkowe Praga Południe, Biuro rachunkowe Saska Kępa, Biuro rachunkowe Rembertów